ne yapmalıyım bitiklerdeyim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında kaylan salgay tarafından paylaşıldı.

1. kaylan salgay

kaylan salgay Yeni Üye

zor bi üniversitede zor bi bölüm okuyorum . sevgilim var basımızdan bir cok olay gecti ama birbirimizi hiç kırmadık seviyoruz bana cok bağlandı kendi basıma ev tuttum eve zarzor para yetiştiriyorum 1 senedir kendime gömlek bile almadım . gec yatıyorum uyuyamıyorum gec kalkıyorum hayattan zevk almasını bilen biriyim fakat 1 senedir ne kendime bakıyorum nede hayattan zevk alabiliyorum herşey üstüme geliyor gibi okula gitmiyorum ders calısmıyorum sevgilimle aram cok iyi fakat ayrılmak istiyorum ayrılamıyorum yasadıgımız olaylar beni cok yıprattı durmadan aklıma geliyor. dısarı cıkmak istemiyorum sevgil,imi kırmak üzmek istemiyorum ondan ayrılamıyorum ailem bu konuda üstüme cok baskı yapıyor ayrılmam için bir tarafta dersler cok kötü ilişkim beni cok yıprattı ne yapmalıyım işin içinden cıkamıyorum kendimi hiç düşünmüyorum sürekli baskaları için yaşıyorum herşeyi bırakmak okulu değiştirmek istiyorum offffff

2. Gün batımı

Gün batımı Yeni Üye

Bitiklerde olacak bir şey göremedim.
    Herkesin yaşadığı maddi sorunlar. Hayat müşterek demişler, çift olarak çalışmalısınız rahat geçinmek için

Zamanında, benim nişanlımın maddi durumu yerinde olduğu halde benim de çalışmamı istiyordu. Herkes hayatın içinde mucadele ediyor sen yerinde mi sayıcaksın, diyordu sebep olarak.

Sayfayı Paylaş