Kafadaki düşünceler durmayan beyin ne sorunu olduğunu bilmeyen birisi 404 error not found

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Güçlübirisi tarafından paylaşıldı.

1. Güçlübirisi

Güçlübirisi Yeni Üye

öncelikle iyi günler herkese yazım biraz uzun olucak dikkat eksikliği sorunu olan varsa okumasını önermem konudan kopabilir ve sürekli o konudan bu konuya geçiş yapıcağıma adım gibi eminim yazma işinde pek iyi değilim :).Yaşım 20 küçüklüğüm kavga,hor görülme,sevgi eksikliği,ezilmek,dışlanma,hiperaktivite,dikkat eksikliği,obsesyon gibi bir çok hastalık ile geçti bunların hepsini kendim atlattım ancak ilaç olarak sadece [ritalin,concerta,risperdal] kullanıyordum onlarıda 5 yıldır bırakmıştım şimdi tekrardan ritalin,concerta[metilfenidat]içeren ilaçları 3 haftadır kullanıyorum.Sözde ilacı alınca ders çalışmaya başlayıp deli gibi ders kasıcaktık sonuç ? fiyasko...
    İlacımın ilk günü ilacın içeriğini öğrenmek için dere bucak tüm siteleri araştırdım metilfenidat nedir?ne değildir?kimler kullanır?hangi bilim adamı üretmiştir ?günlük önerilen doj nedir ?tarihte nerelerde kulanılmıştır ?gibi binbir envai çeşit soruları araştırdım forumlarda kulananların yazdıklarını okudum koca 2 hafta.ee son 1 haftadır ne yapıyorsun diceksiniz şimdi limitless adında film buldum metilfenidat ile alakalı onun filmini ve dizisini izliyorum süper demi[kahkahalara boğuldum]
    gelelim bu ilacı neden kullanıyorum ? nedenmi sınavlara hazırlanıyorum geçen yıl lise 4 bitirdim mezuna kaldım bu yıl tekrar kalıcam.Hedefim Harp okulunu bitirip 1283 ruhu ile Atatürkün yolundan gitmekti ancak mükemelliyetçi huyum,ertelemelerim,ot gibi bir odanın içinde hiçbir şey yapmayıp sadece oturup vahiy gelmesini beklercesine ilham gelmesini bekledim[hala bekliyorum nasıl bir cesaretim varsa artık bende hayranım]bunlar yüzünden hayalim çöpe gitti piyuvvvv .Hedefim değişti Ankara Siyasal Bilimler Ve Kamu Yönetimi okumaya karar verdim okul okurken X partisinde gençlik kolarına girip oradan yükselecem [siyasetçi olmak için siyaset bölümü okumana gerek yok demeyin biliyorum :)].Bu arada tüm gün böyle geçmedi tabi bir yandan spor yaptım[prof sporcuyum]bir yandan yemek yaptım[günde 5-6 öğün çeşit çeşit yemek yaparım yemek yaparak zaman öldürüyorum nereye yetişiyorsam artık]...
    son 1 ayımı burada size döktüm gördüğünüz gibi her günüm erteleyiş,spor,araştırma gibi safsatalar ile geçti halada aynı değişmiyor.Bir Türlü ders çalışamıyorum 2 yıldır ders calışmaya calışıyorum tabi ders calışamadığım için anksiyete,depresyon türlü türlü şeylerde oluyor belkide ders calışamaktan değildir ama bilmiyorum sürekli ruh halim değişiyor 2 saat önce böyle hayatın.... diyordum şimdi yazı yazıyorum anksiyete olacağımdan şüpheleniyorum tabi doktor değilim bir tanı koyamam sadece şüpheleniyorum.Genelde aceleci bir ruh tipiyim nasıl olduda bu kadar yazıyı bir çırpıda yazdım cidden şaşırdım.
    şu an tepede 26 adet chrome sekmesi açık nereye yetiştiğimi bilmiyorum aceleciyim,sürekli kafamda düşünceler oluyor beynim durmuyor beynimde tirilyon tane chrome sekmesi açık sanki hepsine cevap arıyorum gece yatıyorum düşünce ile kalkıyorum kafamda 1 adet düşünce oluyo her gün farklı mesela bu gün kaç saat uyudum lan acaba diye uyandım baktım 6 saat uyumuşum dedim güzel melatonini salgıladık vücut tamir oldu gel bi kahve yapalım içimden diyom tabi.Bir şeyleri yapmadan önce 1-2 hafta önceden düşünüyorum mesela burada yazacaklarımı 1 saat önce düşündüm öyle yazdım.Bu arada babam emekli polis oda görev sırasında psikoz atağı geçirdi şimdi ilaç kulanıyor normal 5-6 yıl önce oldu bu olay .Ha bu arada genelde hayatım pc başında geçer tabi oyun oynamıyorum sürekli bir şeyler araştırıyorum .hatta dünyanın en gereksiz bilgileri diye yarışma yapılsa 1.olurum.her neyse ben gideyimde bir şeyler düşüneyim

2. Güçlübirisi

Güçlübirisi Yeni Üye

bu arada dışarı hiç çıkmam insanlar genelde boş muhabbet yapıyor boş konuşuyor kafelerde oturup saçma sapan muhabbet yapıyorlar.Küçüklüğümden beri Adolf hitler ve Atatürk ile büyüdüm onları okudum liderlik vasfımın gelişmiş olduğunu düşünüyorum çünkü sporda toplu bir şey olduğu zaman bana bırakılıyor veya sosyal medya üzerinden kitleleri yönlendirebiliyorum çok kolay şekilde.

3. Güçlübirisi

Güçlübirisi Yeni Üye

yani uzun lafın kısası herşeyi anlamsız buluyorum sürekli,sürekli bir arayış içinde oluyorum,beyin durmuyor sürekli kafada soru,yapacağım işleri önceden kararlaştırmam sürekli,hayattan zevk alamamak

Sayfayı Paylaş