Bu yaz ne giyiyoruz?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mert Demirci tarafından paylaşıldı.

1. Mert Demirci

Mert Demirci Yeni Üye

beyler toplanın, size bir şeyler danışmak istiyorum. bayram tatilinde sevgilimle birlikte Çeşme'ye tatile gidiyoruz. Beni m acil alışveriş yapmam lazım! Avm avm dolaştım bu hafta sonu ama yine de bir şeyler satın almaıdm. beyler sizler neler aldınız bu yaz tatili için?
    Bizim bilgiğimiz erkek gömlek ise klasik beyaz gömlektir; yazın en sevilen rengi beyaz, kıyafetlerimizde de en çok tercih ettiklerimiz arasında. Balıksırtı, oxford, düz saten, likralı, poplin ve diyagonal olarak farklı şekillerde dolabınızda bulunduracağınız beyaz gömlekler hayat kurtarıcıdır. Kot pantolondan ketene, klasik kesimden spor kesime her türlü kıyafetinize uyum sağlayabilen beyaz gömlekler, size aynı zamanda şık bir hava da katar. Eğer boyunuz da uzunsa, sade renkler ve büyük yakalar ile tarzına tarz katabilirsiniz. Yaka olarak günümüzde küçük, ince, minyatür yakalar moda. Siz de klasik beyaz gömleğinizde bu yaka tipini tercih edebilirsiniz. Garanti ve klasik bir şıklık içinse, uçları aşağıya bakan orta boy bir yaka tercih edilebilir.

Onun dışında son zamanlarda moda olan slim fit gömlekler... Slim fit gömlekler vücudunuza tam oturmalı ama bu tam oturmayı yanlış anlayan çok fazla kişi var. Vücudunuz ile barışık olduğunuza inandıktan sonra çıkmalısınız gömlek alışverişine. Çünkü eğer gömleğin önde bulunan düğmeleri arasındaki kumaş düz durmuyor ve torbalanma yapıyorsa veya düğmeler vücudunuz tarafından açılma yapacak kadar geriliyorsa, o gömlek size göre değildir. Gömlek bedeni vücudunuzun hatlarını deforme etmeyecek rahatlıkta olmalı, koltuk altlarınızda ve belinizde balonlar oluşturmamalıdır. Slim fit gömlek giymek, adı üstünde, biraz fit omayı gerektiriyor anlayacağınız.

Ayakkabı almak da lazım tabi yani... ayakkabı da yazlık olunca en önemlisi olabildiğinizce hafif olmasıdır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Haziran 2017
  2. Gün batımı

Gün batımı Yeni Üye

Pamuklu esnek en rahatı...

Sayfayı Paylaş