Arkadaslar yardim edin?

Konu, 'Kaygı Bozuklukları' kısmında Stresss tarafından paylaşıldı.

1. Stresss

Stresss Yeni Üye

Arkadaslar öncelikle herkese merhaba. Sinav dönemleri asiri kaygili oluyorum. Yakinda da direksiyon sinavim var onu dusunmekten valla napacagimi sasirdim. Aklimda sürekli o sinav var. Canim hic yemek istemiyor filan bayagi asiri derece stres yapiyorum nolur tavsiye verin

2. Erdem yildirim

Erdem yildirim Yeni Üye

Kardeşim de girecek kaybedersen 200 liran gidecek okadar.tekrar tekrar girersin.

3. Legolas

Legolas Moderatör

Merhabalar.
    Öncelikle bu heyecan ve kaygı hemen hemen herkeste olabilir. Kiminde normal seviyelerde kiminde ise fazla. Öncelikle sınavın tek seferlik olmadığını, bunun defalarca girilecek bir sınav olduğunu unutmayın. Benim kuzenim 6 veya 7. Sınavdan sonra alabilmişti. Ben ilk sınavda aldım mesela. Fakat size gene de önerim uzman birinden yardım almak.
    Size sınav için tavsiyem mutlaka kahvaltı yaparak sınava gidin. Yoksa şeker ve tansiyon seviyenizin değişmesi istenmedik şeylere sebep olabilir. Bu da diğer sınavlar gibi her şeyin sonu değil bunu unutmayın. Önünüzde daha nice sınavlar olacak. Rahat olmaya bakın.

4. Stresss

Stresss Yeni Üye

Hocam sağolun yorum icin baslarda sinav kaygisi oldugunu sandim ama durum cok ilginc. Sinav su an umurumda degil pek ama yine de kafam cok dolu sanki sebebi olmayan seyler takiyorum kafaya. Anksiyete bozuklugu olduğundan supheleniyorum.

5. Legolas

Legolas Moderatör

Tabi, sadece sınav kaygısından söz ettiğiniz için bu doğrultuda konuştum. İşin derinlerinde farklı şeyler yatıyor olabilir. Uzman bir yardım almanızı öneririm. En azından tedbir almak adına da. Geciktirmek çözüm değil.
    Iyi, sağlıklı ve mutlu günlere...

Sayfayı Paylaş